ДОСТАВКА

Правила доставки

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою відповідно до тарифів перевізника.

Стандартна доставка по всьому світу здійснюється Укрпоштою. Перевірити статус свого замовлення можна за трек-номером на сайті Укрпошти: https://www.ukrposhta.ua.

Ми надішлемо вам номер для відстеження в електронному листі зі сповіщенням про доставку, коли ваше замовлення буде готове.

Будь ласка, зверніть увагу, що ми використовуємо зовнішні послуги доставки, і будь-які затримки, які виникають з їхнього боку, несе відповідальність транспортна компанія.

ПОВЕРНЕННЯ

Правила повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 днів після покупки. Продукт не повинен бути пошкоджений або використаний і повинен містити оригінальну упаковку. Для отримання додаткової інформації про повернення, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою [email protected]

ОПЛАТА

Правила оплати

Усі наші замовлення обробляються через веб-сайт collierdore.com.

Ми приймаємо онлайн-платежі за допомогою дебетових і кредитних карток і гарантуємо безпеку вашої приватної платіжної інформації.

Після успішної транзакції ви отримаєте електронний лист із номером замовлення та підтвердженням.

Також ви можете здійснити оплату у відділенні Нової Пошти за замовлення, які доставляються по Україні. Зауважте, що Нова Пошта може стягувати додаткову комісію за оплату в своїх відділеннях.